.

.

Marvel Big Mensight Lightweight Cosplay Zipper Hoodie со целосна маска за покривање на лицето, 2xl

Marvel Big Mensight Lightweight Cosplay Zipper Hoodie со целосна маска за покривање на лицето, 2xl

DEN 447.84

Од стока
Достапно.

Влезете во карактер со овој машки лесен Deadpool Cosplay Hoodie! Оваа памучна/полиестерска мешавина тежина на маица Црна и црвена патент Худи е направена за удобност и забава! Со блокирани панели за каросерии во боја, печатено комунален појас и целосна маска за лице, оваа качулка ги има сите додатоци што ви се потребни за да се издвоите! Официјално лиценцирана облека од Марвел стрипови Deadpool. 60% памук/40% полиестер. Облекањата на Cosplay го прават ова совршено за Ноќта на вештерките!.

За производот

Купувачите избираат и