.

.

Дрвен стабилен богатство на градите на градите, цреша

Дрвен стабилен богатство на градите на градите, цреша

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Мерења : 8,5 "W x 8.5 " D x 8.5 "Hcrate Treasure Treasure Chandantique Декоративни дрвени кутии за складирање, одлично за складирање или дисплеј Молтивистички гајби можат да бидат наредени во различни аранжмани дизајнирани да изгледаат како дрвени карго -гајби, оваа декоративна дрвена кутија обезбедува Извонлив простор за складирање при додавање на декоративен допир во која било просторија. Повеќе гајби можат лесно да се решат и да се наредат на многу различни начини. Дрвена стабилна богатство на градите на градите, цреша.

За производот

Купувачите избираат и