.

.

Бесплатно склопување женска јакна од скучна скудна

Бесплатно склопување женска јакна од скучна скудна

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Јакната на слободното склопување, помалку структурирана од блејзер и безвременски во Кордурој, ова е таа јакна .. оној што ќе го достигнете повторно и повторно, сезона по сезона. Исклучиво на. Материјал : 97% BCI памук/3% спандекс; Внатрешен јарем : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Тежина : лесна. Должина : 24 ”долга. Јака : шири јака. Затворање : Копче-фронт. Ракави : Долги ракави со закрпи на лактот. Ockебови : Две предни лепења и еден внатрешен џеб за да се одржат најважните работи. Карактеристики : Истегнете ткаенина за леснотија на движење. Cortенска јакна за скучна скутка од бесплатно склопување. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно. Ова е бесплатно собрание.

За производот

Купувачите избираат и