.

.

Печатена тропска ткаена кошула за мажите на кафето Луна со кратки ракави

Печатена тропска ткаена кошула за мажите на кафето Луна со кратки ракави

DEN 324.00

Од стока
Достапно.

Инстант одмор. Копчето од предната кошула на Кафе Луна се одмори од секојдневието со удобно, опуштено вклопување и тропско печатење што предизвикува насмевка. Мора за вашиот летен стил. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено и удобно. Јака : шири јака. Затворање : Фронт со целосна копче. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. Маж за кратки ракави тропски кошула за печатење од Кафе Луна.

За производот

Купувачите избираат и