.

.

Масичка За Кафе со Фиока За Складирање, Странична Маса За Софа Од Борово Дрво Од Панама, Дрвена Маса За Крај На Каучот За Домашен Мебел Во Дневната Соба

Масичка За Кафе со Фиока За Складирање, Странична Маса За Софа Од Борово Дрво Од Панама, Дрвена Маса За Крај На Каучот За Домашен

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Оваа дрвена масичка за кафе ќе направи безвременски додаток во вашиот ентериер. Масата на каучот е изработена од цврсто борово дрво, што го прави исклучително робустен и издржлив. Оваа масичка за кафе е опремена со фиока за чување на вашите списанија, книги, далечински управувач, како и други ситници на дофат. Табелата за акцент е лесна за составување.Боја : бело и природно дрво колорматеријал : цврсти борови дрвени димензии : 39,4" х 23,6" х 17,7" (Л х Ш х)со цртач;не може да испраќа до : Порторико, Девствени Острови, Порторико, Хуан Општина, ПО КУТИЈА, Мислења (АПО / ФПО), Хаваи, Гуам, Палау, Федерални Држави микронезија, острови, алјаска. Масичка За Кафе со Фиока За Складирање, Странична Маса За Софа Од Борово Дрво Од Панама, Дрвена Маса За Крај На Каучот за Домашен Мебел во Дневната Соба 39,4 x 23,6 x 17,7 Инчи (L x w x H).

За производот

Купувачите избираат и