.

.

Индексирање Рак Играчка-Симпатична Цртан Филм Животните, Батерија-Бесплатно, Смешни Одење Интерактивна Играчка, Симулација Двојно Повлечете Назад Цртан Филм Рак ?

Индексирање Рак Играчка-Симпатична Цртан Филм Животните, Батерија-Бесплатно, Смешни Одење Интерактивна Играчка, Симулација Двојно

DEN 130.72

Од стока
Достапно.

Изработен е од пластичен материјал.Пакетот Вклучува : 1 x Индексирање Рак Играчка Светли бои, јасни линии текстура, цртан филм индексирање рак повлече играчка не е лесно да се избледи и деформира, многу отпорни на паѓање, родителите можат да си играат со деца, што додава на забавата на играта.Должината на овој производ е 12,3 см, ширината е 6,2 см, а висината е 6,5 см.Интересно и разиграно, цртаниот филм индексирање рак повлече играчка ќе предизвика голем интерес и љубов кај децата.Опис : Светли бои, јасни линии текстура, цртан филм индексирање рак повлече играчка не е лесно да исчезнат и деформира, многу отпорни на паѓање, родителите можат да си играат со деца, што додава на забава на играта.

За производот

Купувачите избираат и