.

.

Автомобил Додатоци Авто Складирање Стп Кожна Торбичка Торба Држач За Телефон Организатор Црна

Автомобил Додатоци Авто Складирање Стп Кожна Торбичка Торба Држач За Телефон Организатор Црна

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Функција*Универзална Торба За Складирање На Мрежести Мрежи За Автомобилски Возила*Помага да се складираат ситници И да се одржува вашиот автомобил уреден и чист*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен*инсталација На Лепење, лесна за инсталирање*Универзална одговара за сите модели на автомобили спецификации : сосема нова и висококвалитетна боја : Црна Големина : 12 см*16,5 см (Прибл.) Материјал : кожен пакет Вклучува : 1*Торба За Складирање Забелешка : Избришете За да го исчистите местото за лепење пред да залепите Додатоци За Автомобили Автоматско Складирање Стп Кожна Торбичка За Торби Организатор На Телефонот Црно.

За производот

Купувачите избираат и