.

.

Ловско женски обичен принт лабави трегери панталони Со копчиња За грб Жени Обични Печатени Џебни Ромпери Долги Ремени За Играње Камис Комбинезон

Ловско женски обичен принт лабави трегери панталони Со копчиња За грб Жени Обични Печатени Џебни Ромпери Долги Ремени За Играње

DEN 399.84

Од стока
Достапно.

52 "Колк : 110см/43. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни. Сепак, се трудиме најдобро да ја направиме бојата што е можно попрецизна.67 "Колк : 118см/46. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 100см/39. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 116см/45. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.

За производот

Купувачите избираат и