.

.

Торба За Носење Мачка Алоет Мрежест Ранец За Кучиња За Миленичиња Што Дише За Мали Кучиња Мачки

Торба За Носење Мачка Алоет Мрежест Ранец За Кучиња За Миленичиња Што Дише За Мали Кучиња Мачки

DEN 415.84

Од стока
Достапно.

Спецификација : r. Потекло : Континентална Кинаr. Тип : Кучињаr. Тип На Ставка : Ранциr. Стил : СПОРТr. Шема : Цврстаr. Применлива Раса На Кучиња : Мало Кучеr. Сезона : Сите сезониr. Карактеристика : Дишеr. Материјал : најлон, Мрежаr. Цврстина : Средна до мекаr. Големина : S, M, L, XL (опционално)r. Боја : Црна, Црвена, Кралска Сина (опционално)р. табела со големина : Р. големина На Модел(см) Биста(см) Должина На Грбот(см) тежина(Кг)р. с 28*18 30 25-28 2.5р. М 32*20 25-43 29-34 2.5-3.5р. Л 38*23 36-50 31-38 3.5-6.5Р. XL 41*25 43-65 39-43 5.5-9 r. r. Забелешка : r. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. р. Ви Благодарам!р.ве Молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.р. р. р.. Вклучени : . 1 х Функција На Торба За Носење Мачки за Миленичиња : како предно пакување за ремени за миленичиња, полесно е да се грижите за домашните миленици за време на пешачење, патување, возење велосипед и пешачење. Можете исто така да го користите како ранец за миленичиња. Слободни раце : Може да го заклучи јажето за влечење на миленичиња, навистина ослободувајќи ги рацете. Страничен патент : Страничниот патент е достапен за лесен пристап и лесно вклучување/исклучување. Пренослив : обложена пена на грбот и рамената за да се намали оптоварувањето. Удобност : Миленичињата можат да имаат флексибилен врат и се поудобни, со целосно прилагодливи ремени и додатоци за внатрешни ремени.

За производот

Купувачите избираат и