.

.

Женски Ромпери И Комбинезони За Летни Жени Дами Печатени Летни Без Ракави Без Грб Лабави Долги Костими За Играње Ромпери Комбинезон

Женски Ромпери И Комбинезони За Летни Жени Дами Печатени Летни Без Ракави Без Грб Лабави Долги Костими За Играње Ромпери Комбинезон

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

09" колк : 114см/44.52" Колк : 110см/43.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.37" Колк : 102см/40.94" Колк : 106см/41.64" големина : Xl Големина : X-ГОЛЕМИ САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 еу : 40 половината : 112см/44.43" _ ЖЕНИТЕ ДАМИ ПЕЧАТЕНИ летни без ракави Без Грб лабави долги костими за играње комбинезони карактеристики : 1.46" должина : 123cm/48.16" Должина : 119см/46.31" должина : 121см/47.67" колк : 118cm/46. Материјал : Полиестер.Погоден За Сите сезони . Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.

За производот

Купувачите избираат и