.

.

Машка Долна Облека Удобна Долна Облека ЗА Мажи, 2XS-6XL

Машка Долна Облека Удобна Долна Облека ЗА Мажи, 2XS-6XL

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Машките боксерски гаќички обезбедуваат меко и дише чувство. Нашиот краток боксер без возење ја одржува својата форма и ја отстранува влагата за да ви помогне да бидете суви и удобни. Удобностамекиот појас покриен со ткаенина помага да се елиминира стискањето и врзувањето. Нашиот еластичен потпорен појас не се врзува и се протега со вас за целодневна удобност. Мекиот појас овозможува целодневна удобност додека не остава траги на кожата. Достапно во шарен асортиман. КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА : нашите машки боксерски гаќи се направени од полиестер кој е мек и се движи со вас. Дишење И ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАГА : технологијата За Удобност што Ја Отстранува Влагата помага влагата да ве одржува ладни и удобни во текот на целиот ден. УДОБНОСТ ШТО ЈА ЗАСЛУЖУВАТЕ : удобниот појас му помага на вашиот машки боксер за долна облека да се свитка и да се движи со вас, додека дизајнот без возење останува цврсто на своето место во текот на денот. ОПЦИИ ЗА ГОЛЕМИНА : од големини НА машка долна облека 2 XS-6 XL, нашите кратки опции за долна облека со повеќе боксери го прават купувањето едноставно.

За производот

Купувачите избираат и