.

.

Гумена Подлога За Седишта, Црна

Гумена Подлога За Седишта, Црна

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте.Гумаоваа гумена подлога за седишта помага замор на грбот при одмор, 1/2" дебели работи со тврди пластични прицврстувачи на седиштата на постојното пластично седиште со 4 завртки лежат со потпирач за грб (4200/4201/4203/4208/4212) Гумена Подлога за Седишта, Црна.

За производот

Купувачите избираат и