.

.

Пневматски Воздух Свеќичка Почиста Песок Бластер Алатка За Чистење + Детонација Абразивни

Пневматски Воздух Свеќичка Почиста Песок Бластер Алатка За Чистење + Детонација Абразивни

DEN 255.84

Од стока
Достапно.

опишете : Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи.Можете да ги отстраните јаглеродните наслаги од свеќичките со пескарењебразивни материјали може да се обезбедат за да помогнат во чистењетоуредот за чистење може да се фиксира на работната маса за лесно ракување.Спецификација : Влезен Конектор : 1/4"воздушен притисок : 90псипи : 3/8"пакетот вклучува : 1 *свеќичка за чистење забелешка : 1. Поради различна светлина и екран, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликата.2. Ве молиме дозволете разлика од 1-2 см поради рачно мерење. Висок квалитет : нашите производи се изработени од висококвалитетни материјали, производот е издржлив и не е лесно оштетен во процесот на употреба. Функција : овој производ има добра функција и висока улога, може да ви помогне да се справите со малите алатки за секојдневни задачи, за да можете попогодно да уживате во животот. Практично : производот е лесен за употреба, мал по големина, лесен за чување и лесен за носење. Брз и лесен за инсталирање : директно вклучување на завртки, не се потребни модификации. Пневматски Воздух Свеќичка Почиста Песок Бластер Алатка За Чистење + Детонација Абразивни.

За производот

Купувачите избираат и