.

.

1962-Buick Wildcat 2DR Пиштол Метал Сива Јамка Масовен Тепих Комплет

1962-Buick Wildcat 2DR Пиштол Метал Сива Јамка Масовен Тепих Комплет

DEN 767.84

Од стока
Достапно.

Враќа : ние нудиме 30 дневна политика за враќање на повеќето ставки. Ве молиме контактирајте не преку и ние ќе се потрудиме да го поправиме секое прашање навремено.1962-1964 Буик Вајлдкат 2ДР 22 Вооружена Сива Јамка Масаовој комплет тепих ги има следниве карактеристики : притисок обликуван До вистинска подна тава за совршено вклопување*тешка подлога од јута прикачена на долната страна*Правилна подлога за потпетици / Правилно врзана како оригинална*Врзан раб помеѓу предниот и задниот дел*Ексклузивна боја-брза боја што се спротивставува на вклучениот прекинувач за затемнување на сонцето**ако применливите комплети За теписи Не СЕ "Една Големина ОДГОВАРА на сите". За нас е многу важно да обезбедиме одлична услуга за клиентите. (Ова го наплаќа производителот)Ако враќате нешто, ваша одговорност е безбедно да ги спакувате сите предмети.По испитувањето на предметот и се открива дека има значителен дефект, ние ќе го замениме предметот без дополнителни трошоци.Ако сакате да вратите нешто, ве молиме контактирајте не преку .Не можеме да испраќаме До Поштенска Кутија. Ако некој предмет е вратен и е оштетен од испорака, ние ќе го одбиеме предметот и тој ќе ви биде вратен.

За производот

Купувачите избираат и