.

.

Шиусина долна облека жени ултра тенок Градник За Долна Облека Прилагодлив Градник Дами Транспарентен И Дише

Шиусина долна облека жени ултра тенок Градник За Долна Облека Прилагодлив Градник Дами Транспарентен И Дише

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

19" = Половината : 74см/29.58" = Половината : 82см/32. Големина : 44/100 D = Биста : 107cm/42.16" = Половината : 86см/33.Подобрете ја стабилноста на абењето.Спортот, обично, спиењето може да носи, така што градникот во различни прилики, може да го одразува вашиот шарм. Големина : 40/90С = Биста : 94см/37. Големина : 42/95С = Биста : 98см/38.40" = Половината : 74см/29.01" = Половината : 78см/30.76" = Половината : 78см/30. Големина : 44/100С = Биста : 102см/40.Ве молиме погледнете ја нашата листа со големини внимателно пред да ја купите.13" = Половината : 82см/32. Големина : 42/95Д = Биста : 103см/40. Ултра тенок Градник За Долна Облека Прилагодлив Градник Дами Транспарентен И Дише Жена Секси Тесен Градник Секси Задебелување Градник Чипка Долна Облека Без Прстени Долна Облека карактеристики : 1.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Големина : 46/105 C = Биста : 106cm/41.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.13" = Половината : 86cm/33.Информации за производот : Сезона : Четири Сезонски Пол : женски секс големи Материјали : 82% Најлонфункции : Удобност, дишење, собирањен тип на ремен за рамо : Фиксни ремени За рамодизајн Карактеристики : Раб Од Тантела, Метална Декорација, Стил на Убавина На Градите : Секси и шармантнокако Да се мие : Ладно миење Раце.

За производот

Купувачите избираат и