.

.

Тастатура со еден чип 4* клучен индустриски модул за тастатура

Тастатура со еден чип 4* клучен индустриски модул за тастатура

DEN 662.24

Од стока
Достапно.

Функција*Нашиот Модул за Тастатура 4х4 3х4 тастатура совршен за почетници и експерти!*Одликувајќи се со 44/34 издржливи пластични клучеви и компатибилност со контролорите НА PIC/AVR, нашиот модул за тастатура е изграден да трае и лесно да се интегрира.* Кажете збогум на комплицираните жици и програмирање - нашиот модул за тастатура е дизајниран за лесна инсталација и употреба.*Без разлика дали градите робот, контролер за игри или систем за автоматизација на домот, нашиот модул за тастатура е совршен додаток на вашиот проект.*Со вклучени 12 модули, ќе имате се што ви треба за да ги однесете вашите проекти на следното ниво - нарачајте сега и започнете да создавате!Спецификацијатип : 4*3 12 клучеви, 4*4 16 клучеви (4*4) : 6,5*6,4 cm Weight (4*4) : 13,3 grams Szie (4*3) : 7 × 5.2 × 0.9 cm Weight (4*3) : вклучен 17g Package*4*3 12 Модул За Тастатура Со Клучеви или 4*4 16 Модул За Тастатура Со Клучеви : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Совршен сооднос цена-перформанси, заштедете повеќе пари. Производите се произведуваат по строг скрининг, што е доверливо. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ако имате какви било прашања,слободно контактирајте не, ние веднаш ќе ви го решиме.

За производот

Купувачите избираат и