.

.

Нба_ Златна Црвена Држава Сини Воини Кошаркарски Дрес Шампањ Стивен Кари Џејмс Вајсман Клеј томпсон 665

Нба_ Златна Црвена Држава Сини Воини Кошаркарски Дрес Шампањ Стивен Кари Џејмс Вајсман Клеј томпсон 665

DEN 1599.84

Од стока
Достапно.

Задоволство На КЛИЕНТИТЕ ве Молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашето 100% задоволство. Двојно Зашиени И Вез Лого, Букви И Броеви.Машинско Перење. Одговара точно на големината, само земете ја вашата нормална големина. Ако сакате лабаво чувство,земете една поголема големина. 100% Висококвалитетен Полиестер и Ткаенина што Дише.Тежината на секоја облека е 0,3-0,5 кг, а големината на пакувањето е 40 см * 60 см * 5 см. ракави или кратки ракави дишат, брзо се сушат.Достапни Бои : Балк И Бела И така натаму. Достапни Големини : S-XXXL. договор за џерси партија, Ноќта на Вештерките, 90-тите костим партија, хипхоп партија, ретро партија, секаков вид на обука, божиќ подарок и секојдневниот живот.

За производот

Купувачите избираат и