.

.

Мајка Ќерка Семејство Соодветна Облека Срце Печатена Маица Жени Деца Врвни Маици Летна Облека Секојдневна Блуза Прекрасен Семеен Изглед 3-9Ј

Мајка Ќерка Семејство Соодветна Облека Срце Печатена Маица Жени Деца Врвни Маици Летна Облека Секојдневна Блуза Прекрасен Семеен

DEN 271.36

Од стока
Достапно.

L Биста : t64/ 25. М Биста : t60/ 23,62tlengh : t44/ 17,32tsleve : t13, 5/ 5,31 Советувана Возраст : t4-5 Години. Прилики : Идеален И За внатрешни и за надворешни настани, совршен за домашна облека, забава, одмор, одмор, патување, крајбрежје, плажа, спорт, трчање, шопинг и секојдневен живот итн. 1 х Детска Маица.69tsleve : t16, 5/ 6. Големина За Жени (см/ инч)т. Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. М Биста : t96/ 37. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Постојат големини за жени.91 Советува Возраст : t5-6 Години. Големина За Деца (см/ инчи)т. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ.50 Советува Возраст : t6-7 Години.37 Должина : t65/ 25. L Биста : t100/ 39.Уникатен Стил, Што Ве Прави Вас И Вашите Деца Префинети привлечни, Модерни и Шармантни . XL Биста : t104/ 40. Достапно во пет големини за деца за да ја задоволат потребата од различни возрасти.59tsleve : t23/ 9. 1 х Женска Маица. Јака : Кружен врат. Печатени Обрасци : Маичката прифаќа висококвалитетна технологија за печатење, што ги прави светлите бои не лесно да исчезнат или да се деформираат. Боја : Црна/ Бела/ Црвена/ Сива. Должина На Ракавот : Кратко. Содржина На Пакетот : .20tsleve : t22/ 8.

За производот

Купувачите избираат и