.

.

Мултифункционален Патент Затворање Стил Кожа Универзална Автомобил Клуч Случај Паричник Торба

Мултифункционален Патент Затворање Стил Кожа Универзална Автомобил Клуч Случај Паричник Торба

DEN 155.84

Од стока
Достапно.

Опис. Предметот е моден универзален случај за клучеви за автомобили кој е изработен од висококвалитетен кожен материјал и опремен со патент за затворање. Со прстен за клучеви, може да се користи за закачување на клучевите од автомобилот во торбата, а исто така може да дејствува како паричник за одржување на некои промени. Тоа е навистина прекрасен автомобил клуч случај. Функција. - Боја : Сина. - Материјал : Кожа. - Големина : Прибл. 11 х 6 х 2,5 см / 4,3 х 2,4 х 1,0 инчи (Л х ш ч). - Изработен од врвен материјал за издржлива и практична употреба. - Исто така може да дејствува како паричник за одржување на монети, мали промени итн. - Дизајн на затворање на патент за побезбедно зачувување на вашите клучеви и промени. - Мала тежина, лесна за употреба и удобна за носење. - Прекрасен гаџет специјално погоден за мажи. Изработен од врвен материјал за издржлива и практична употреба. Држач за Клучеви За Клучеви за Клучеви за автомобил. Исто така, може да дејствува како паричник за држење монети, мали промени итн. Дизајн на затворање на патент за побезбедно зачувување на вашите клучеви и промени. Мала тежина, лесна за употреба и удобна за носење. Прекрасен гаџет специјално погоден за машки.

За производот

Купувачите избираат и