.

.

Облека Родител-дете Божиќни Костуми Крпеница Карирана Печатена Домашна Облека Тркалезен Врат Пижами Со Долги Ракави Дводелни Детски Комплети

Облека Родител-дете Божиќни Костуми Крпеница Карирана Печатена Домашна Облека Тркалезен Врат Пижами Со Долги Ракави Дводелни

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

47"ракав : 39см/15. Висококвалитетна мека ткаенина, ви дава удобно домашно искуство.Карактеристики : Облека Родител-дете,Костум Со Долги Ракави,Печатена Крпеница,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн,Секојдневна блуза Аутунм.35"горна должина : 49см/19.Материјал : Полиестер.74"Големина : 7yrecomment возраст : 6-7yearsbust : 78 CM/30. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.Облека Родител-дете Божиќни Костуми Крпеница Карирана Печатена Домашна Облека Тркалезен Врат Пижами Со Долги Ракави Дводелни Детски Комплети карактеристики : 1.

За производот

Купувачите избираат и