.

.

Шампро Младинска Компресија Тесна Кралска Голема

Шампро Младинска Компресија Тесна Кралска Голема

DEN 367.84

Од стока
Достапно.

Шампро Младинска Компресија Цврсто се направени од 88% полиестер и 12% спандекс. Плетениот еластичен струк од 2" има кадифен жакард и е црн со сиви логоа НА ШАМПРО. Овие шорцеви се дизајнирани и со самоматеријално меѓуножје на војводата и рамни шевови за заклучување за дополнителна удобност. 88% полиестер/12% спандекс. 2 " плетени еластични половината-кадифен жакард, црна со сива шампро логоа. Самоматеријално меѓуножје на војводата дизајнирано за удобност. Рамни шевови за заклучување. Дво - игла покрие полите на ногата отвори.

За производот

Купувачите избираат и