.

.

Лабава Плус Големина Жени Висок Струк Патент Тенок Врвка Половината Фармерки Шорцеви Со Џебови Памук Тексас Жени Жан Комбинезони Панталони

Лабава Плус Големина Жени Висок Струк Патент Тенок Врвка Половината Фармерки Шорцеви Со Џебови Памук Тексас Жени Жан Комбинезони

DEN 523.20

Од стока
Достапно.

2023 Лабава Плус Големина Жени Висок Струк Патент Тенок Врвка Половината Фармерки Шорцеви Со Џебови. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 350гр. големина На Пакетот : 25х20х4см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Дами Тексас Жени Жан Рашири 20w Женски Панталони Табела : . Големина : С Половината : 70см/27.56" : 97см/38.19" Должина : 33см/12.99"Големина : М Половината : 75см/29.53" : 103см/40.55" Должина : 34см/13.39"Големина : Л Половината : 82см/32.28" : 109см/42.91" Должина : 35см/13.78"големина : xl половината : 88cm/34.65" : 115cm/45.28" должина : 36cm/14.17"големина : xxl половината : 98cm/38.58" : 126cm/49.61" должина : 37cm/14.57" повеќенаменски : разноврсен производ погоден за разни апликации, подобрувајќи ја погодноста дами панталони големина 14. Квалитет : Изработени Од Издржливи Материјали, Обезбедувајќи Долготрајна Употреба и Задоволство На Клиентите Жан панталони За Жени. Компактен И Пренослив : Лесниот Дизајн Обезбедува Лесен Транспорт, За Употреба Жан Женски Панталони. Брзо : Сигурна Испорака И Одлична Поддршка На Клиентите, Гарантирано Задоволство Од Секое Купување Жените Подигање Сече.

За производот

Купувачите избираат и