.

.

Заштита Од Сонце Мраз Свила Ладење Ракави Ефикасна Заштита Од Сонце За Отворено Голф Риболов Розова

Заштита Од Сонце Мраз Свила Ладење Ракави Ефикасна Заштита Од Сонце За Отворено Голф Риболов Розова

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Карактеристики : 1.Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и долготраен.2.Ледените ткаенини прават да се чувствувате удобно додека возите.3.Еластичен материјал за брзо сушење, со одличен ефект на ладење.4.Совршен за внатрешни и надворешни активности.5.Најдобро за трчање, голф, играње кошарка, тенис, пловење, риболов,возење велосипед, возење или дури и градинарство Известување : ве Молиме дозволете отстапување од 1-3 см поради рачно мерење вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различен монитор и светлосен ефект опис : Материјал : Големина На Најлон : Една големина Удобен Капак На Раката : Мек е и Со Добра Еластичност. Правејќи Го Вашиот Мускул Да Се Чувствува Удобно Кога Спортувате. 2.Ледените ткаенини прават да се чувствувате удобно додека возите. Одлично За Активности На Отворено - Како Што Се Голф, Возење Велосипед, Риболов, Возење, Џогирање, Качување, Пловење, Градинарство, Кошарка, Тенис И Така Натаму. Можете дури И Да Ги Носите Во Климатизирана Канцеларија за Да Ги Загреете Рацете.

За производот

Купувачите избираат и