.

.

Домашна Свежа Храна Банка Ми Брашно 2.2 фунти

Домашна Свежа Храна Банка Ми Брашно 2.2 фунти

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Трансформирајте го времето за јадење во кулинарско искуство Со Домашна Свежа Храна Банку Измешајте Брашно. Создадете вкусни традиционални јадења од Гана со својата уникатна мешавина од брашно од пченка и маниока. Секој залак наградува со вкус на домашна традиција што сигурно ќе ги задоволи вашите најблиски. Уживајте во крајното вкусно искуство Со Домашно Свежо. Домашна Свежа Храна Банку Измешајте Брашно 2,2 килограми.

За производот

Купувачите избираат и