.

.

Мираж Пет Производи Сад Ѕвезда Екран Печати Мека Мрежа Темперамент Розова Екстра Големи

Мираж Пет Производи Сад Ѕвезда Екран Печати Мека Мрежа Темперамент Розова Екстра Големи

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Нашите меки мрежести ремени се погодно направени за да се лизгаат преку главата на кучето и да се закачат само еднаш под стомакот. На грбот има додаток за поводник за одење. Тие содржат слој облога на градите за дополнителна удобност при одење.Спецификации Боја : Розова Големина : Екстра Големи Карактеристики На Ѕвездениот Екран На Starsoft Mesh Темперамент-SKU : Mr70-43 XLPK Мираж Производи За Домашни Миленици Сад Ѕвезда Екран Печати Мека Мрежа Темперамент Розова Екстра Голем.

За производот

Купувачите избираат и