.

.

Американски МЕНУВАЧ Ти Менувач Комплет Црна во. Е Кочница Кабел Стегач Клевис Прачка ЗА ЕФ7А7

Американски МЕНУВАЧ Ти Менувач Комплет Црна во. Е Кочница Кабел Стегач Клевис Прачка ЗА ЕФ7А7

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Смени како сакаш. Карактеристики Црн Комплет Копче за Притискање Рачка Од 11 инчи Копче За Палка Изработено од висококвалитетни материјали спецификации апликација : TH400 Shifter Стил : Копче За Притискање И Странично Притискање Големина На Раката На Менувачот : 10"Завршница На Раката На Менувачот : Црно Копче : Стандардна Прачка : Вклучена Рачка : 11"Рачка На Сопирачката : Вклучена Кабли На Сопирачката : Вклучена Тежина : 20 фунти - SKU : hffmn629673 Американски менувач th400 Менувач комплет црна 10 во. Користете кое било копче што го сакате. Без разлика дали ви се допаѓа стандардниот стил На Копче Или претпочитате операција на менувач на странична акција на старата школа ви дадовме токму она што е потребно за да одговара на вашиот стил. Менувачот со Двојно Дејство ги нуди сите погодности на кој било друг менувач, но без ограничувања.Американските Менувачи на Менувачи нудат менувачи со прилагодено вклопување со уникатни опции за предна средна или задна монтажа прилагодувања на повеќе оски и вистинска машинска изработка. Е Кочница Кабел Стегач Клевис Прачка ЗА ЕФ7А7. Без разлика дали ви е потребна Сопирачка За Вертик во 11 инчи или 16 инчи Или држач За Подот Кабли За Сопирачка За Сопирање Кабел Инсталирајте Стеги Диск Сопирачка Клевис Пренос Прачка или комплети За Украсување Во Црна Сива Или Тен Го имаме Комплетот што ви треба за да го завршите вашето возење како што сакате.

За производот

Купувачите избираат и