.

.

Машки Хавајски Топ Змеј Топка Печатени Карактеристични Редовни Фит Машки Кошули За Одмор За Помлади Девојки Одмор Плажа

Машки Хавајски Топ Змеј Топка Печатени Карактеристични Редовни Фит Машки Кошули За Одмор За Помлади Девојки Одмор Плажа

DEN 559.20

Од стока
Достапно.

Декорација/Процес : Печатење. . Должина На Облека : Редовна. . Должина на ракавот : Краток ракав. . Тип на издание : Редовно Вклопување. . Дебелина : Лесен. . Тип На Големина : Редовна Големина. . Материјал : Полиестер. . . Активност : Одмор,Забава,Дневно,Патување,Домаќинство, Одмор. . Стил : Секојдневен. . Тема : Лето. . Големина : 100,110,120,130,140,150,160,170,2 XS,. . XS, S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL, 6 XL, 7 XL, 8 XL. . Удобен Материјал : Произведен Од Мека Полиестерска Ткаенина, Убав Принт, Погоден За Летна/Плажа/Одмор/Океанска Облека. Големина на вклопување : Одговара На Големината И Редовниот Стил На Вклопување Прават Да се Чувствувате Добро и Удобно кога Носите. Технологија за ладење : Хавајска Кошула со Мека И Свежина Ткаенина, Помагајќи Потта Да Испари Побрзо.

За производот

Купувачите избираат и