.

.

Љубовница Давенант темната дама на сонетите на Шекспир демонстрирајќи го идентитетот на темната дама на сонетите и авторството и сатиричната намера На Вилоби Нег?

Љубовница Давенант темната дама на сонетите на Шекспир демонстрирајќи го идентитетот на темната дама на сонетите и авторството

DEN 479.84

Од стока
Достапно.

Содржината на оваа книга е претставена во класично црно-бело. Ланг : - енг, Страници 348, Печати На Барање. Ако тоа е мулти волумен во собата, тогаш тоа е само еден волумен, ако сакате да нарачате одредена или сите количини може да не контактирате. Тим од професионалци стручно ја обработи секоја страница, деликатно зачувувајќи ја нејзината содржина без промена. Истражете ГО ФОЛИО ИЗДАНИЕТО (12х19 Инчи) : Достапно на Барање. Искрено се надеваме на вашето разбирање за предизвиците со кои се соочивме со овие книги. Меѓутоа, во одредени случаи, повремена заматеност, исчезнати сегменти или слаби црни дамки може да опстојуваат. Втиснат на хартија со врвен квалитет. Неговата издржливост е обезбедена преку прецизна техника на врзување за шиење, подобрувајќи ја нејзината долговечност. Презентирајќи Извонредно Издание Врзано За Кожа, стручно изработено од престижната организација "Ретко Библио" со Оригинална Природна Кожа која грациозно ги краси ' рбетот и аглите. Привлечноста продолжува со Печатење Со Златни Лисја што додава допир на елеганција, додека Рачното Втиснување На заоблениот ' рбет дава уметнички талент. Препознавајќи го нивното значење за читателите кои бараат увид во нашето историско богатство, ние вредно ги обновивме и повторно ги издадовме. Нашата намера е уште еднаш да го понудиме овој вреден ресурс. Ова ремек-дело е прецизно Препечатено во 2023 година, користејќи го непроценливото водство на оригиналното издание објавено пред многу години во 1913 година.Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Повеќе Слики" и Известете Не За Вашиот Избор преку е-пошта.

За производот

Купувачите избираат и