.

.

Фетерни Папанти За Жени Секојдневни Летни Еластични Еластични Памучни И Ленени Панталони Со Висок Струк Џеб Со Врвки Лабави Исечени панталони панталони за суи жен

Фетерни Папанти За Жени Секојдневни Летни Еластични Еластични Памучни И Ленени Панталони Со Висок Струк Џеб Со Врвки Лабави

DEN 79.84

Од стока
Достапно.

Изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење.46"Hip : 100cm/39.31"Length : 93cm/36. Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и погодни за секојдневна употреба.65"Hip : 105cm/41.Информации За Производот. Погоден за дами или девојки во пролет иumn. Можете да го спарите со маица, кошула, резервоар, камизола или спортски градник за да создадете удобен и симпатичен изглед.2не еластичноста на половината, високиот струк, дизајнот на спринт го прави повеќе дизајн смисла. Погоден за забави, слободно време, спорт, ќе ви се допадне!.01"Size : XXLWaist : 87-97cm/34.Тип На Шема Цврст Стил На Боја : Секојдневен, моден тип на Тело : точно на големината дебелина : стандарден метод на Перење : миење Раце ладно, закачување или сушење на линија што добивате : 1 ЕЕЗ Женски pants Size Waist Hip Length S75-85cm/29. Можете да го носите во секоја сезона за различни намени.22"Size : LWaist : 81-91cm/31.83"Hip : 110cm/43.01"Hip : 115cm/45.28"Length : 94cm/37. обезбедете лесна удобност заедно со способностите за апсорпција на пот и отстранување на влага.61"Size : XLWaist : 84-94cm/33. Нема да се намали по миењето и сушењето.21"Length : 96cm/37.80" Size : SWaist : 75-85cm/29.83"Size : MWaist : 78-88cm/30.34"Length : 92cm/36.

За производот

Купувачите избираат и