.

.

Наследник На Кучето

Наследник На Кучето

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

2017 ослободување. Култ Без Имиња осмиот албум ја следи нивната енормно успешна саундтрак на филмот Синиот Кадифе Повторно Посетен со Смокингомун и Џон Фокс. Со Наследникот На Кучето, гледаме ДЕКА СИ-ЕН-ЕН уште повеќе ја гради нивната репутација за тотално карактеристичен, исклучен electrам електро-акустичен-авант-поп. Додека Потроши доаѓа најблиску до нешто слично на тоа, други песни јадат и плукаат жанрови како случајни и јасно фабрикувани Како Коенек Евангелието (На Калифорнија), Мут-Мутант Диско (Розабел, Верувам) и Кубано-Цигански (Прсти). Палетата на CWNNs обично е подобрена со голем број гости. Стивен Браун, Блејн Л. Рајнингер и Лук Ван Лишаут (3/4 Од Смокинг) сите ја додаваат својата магија. Поранешната Макро И легенда за патики кели throughout е духовно присуство насекаде, испрекината Од Американската вокалистка Сирена Рајли. Албумот завршува со едно од нивните најатмосферски парчиња пијано, претходно необјавените Вести, што Го затвора синиот Кадифе Повторно Посетен филм во сериозен стил. Наследник На Кучето.

За производот

Купувачите избираат и