.

.

Homadles Широк Нога Комбинезони За Жени-Повик Без Ракави Лента Цветни Печатени Шпагети Висок Пораст Широк Нога Комбинезон Rompers Blue M

Homadles Широк Нога Комбинезони За Жени-Повик Без Ракави Лента Цветни Печатени Шпагети Висок Пораст Широк Нога Комбинезон Rompers

DEN 199.52

Од стока
Достапно.

Homadles Широк Нога Комбинезони За Жени - Со Џебови Лабава Одговара Мода Печатени Ракави Повик Ромпери За Жени Сина М0 Белешки : Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Малку разлики во бојата/моделот помеѓу сериите. Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина. Дополнителни Спецификации : Бои : Сина Боја : Лматеријал : Полиестерокција : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : сезона на перење машини : пролет,aut, зима : вистинска големина забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Пакет : 1 КОМПЈУТЕР Женски панталони.

За производот

Купувачите избираат и