.

.

Фудбалска маица со кратки ракави за момчиња минија

Фудбалска маица со кратки ракави за момчиња минија

DEN 385.44

Од стока
Достапно.

Твоето мало момче ќе ја сака оваа маичка со боја на фудбал во боја и ќе сака да ја носи цело време! Тој може да го носи во текот на целата година и да го спари со фармерки по свој избор! Оваа презир Мене ќе биде совршена мода и трендовски графички маица за вашиот мал најголем обожавател на Despicable Me. Оваа трендовски маица е одлична за неговата секојдневна активност од одење на училиште да се дружи со пријателите и/или да трча низ градот со вас. Носете го сам за време на жешките летни денови или слој со качулка во текот на зимата никогаш нема да излезе од стил. Не чекајте да му ја дадете совршената маица од презир денес! 60% памук, 40% полиестер, врвен јарем : 100% полиестер.

За производот

Купувачите избираат и