.

.

Bootsенски бујни чизми со потпетици со потпетици

Bootsенски бујни чизми со потпетици со потпетици

DEN 591.84

Од стока
Достапно.

Покажете го најсилниот стил оваа година во чизми чизми на глуждот од Brinley Co. Premium Faux Suede Uppers се креваат на глуждовите и истакнете мулти-нишки од плетенка и исправени ленти завиткани околу глуждовите. Внатрешен патент создава лесно внесување на стапалото за да се заврши дизајнот. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на седум години. Забележете дека мерењата може да варираат малку по големина. Brinley Co. Co. Women'sенски високи потпетици со потпетици од потпетици на глуждот : Висина : глужд. Стил : Внатре во Зип. Материјал : Фаукс велур. Облик на пети : круг. Висина/тип на пета : 3 "Чунки. Платформа Висина : 0,37" Платформа. Висина на вратилото : 5 ". Обем : 9". Ширина : Средна. Поставена : Нема постава. Единствен материјал : изработен од човекот. Подножје : малку постепено. Материјал на горниот/надворешната страна : мерењата на велур/човекот-мадал се приближни и се земени со употреба на големина 7. Ве молиме, мерењата за белешка може да варираат малку по големина.

За производот

Купувачите избираат и