.

.

Патување Колекција Жени Живија Тру Удобност Пена Наредени Пета Над Коленото Чизми

Патување Колекција Жени Живија Тру Удобност Пена Наредени Пета Над Коленото Чизми

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Глам чизма што оди ја става Живија По Колекција На Патувања. Оваа примамлива чизма над коленото се одликува со класичен бадем-прст и патент одзади за лесен пристап. Лигавата веганска кожа додава без напор шик финиш, а подножјето на tru Comfort quomfort нуди совршена количина на поддршка. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на чизми ќе имаат вашата облека да изгледа уште подобро од порано. Тие ќе ви го дадат тој завршен допир на кој вашата облека ќе изгледа директно од списание. Висина на петицата : 2 1/2-инчи. Тип На Пета : Наредени . Висина на платформата : Рамен инч. Висина на вратило : 19 инчи. Обем на теле : 15 инчи. Врвен Обем : 16 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Внатре Во Патент. Стил На Пети : Бадем. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Чизми. Повик.

За производот

Купувачите избираат и