.

.

Без граници на плетените шорцеви на јуниори од јуниори

Без граници на плетените шорцеви на јуниори од јуниори

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Овие плетени гази од шорцеви на јуниори, сигурно ќе бидат вашите омилени шорцеви за сончеви денови. Високиот пораст со трендовски измамнат половината на хартија од хартија и полите на шушкање создаваат симпатичен стил кој без напор се спарува со вашите омилени блузи, врвови и маички. Исклучиво на. Материјал : 89% полиестер/9% рециклиран полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 'и носи големина S. одговара : опуштено. Подигање : Висок пораст. Затворање : Повлечете стајлинг со еластична лента за половината за удобност. Карактеристики : Сместена половината на хартија од хартија; Руфл полите. Шорцеви за рафли за жени од без граници.

За производот

Купувачите избираат и