.

.

Студената индустрија Германски овчарски кучиња симпатично гледање портрет галерија за сликање завиткано платно печатено wallид уметност, дизајн од Georgeорџ Дијахенк

Студената индустрија Германски овчарски кучиња симпатично гледање портрет галерија за сликање завиткано платно печатено wallид

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : германски овчар; Миленик; Кучешки; Куче; Цицач; Animalивотно ;. Дизајн од Georgeорџ Дијахенко.

За производот

Купувачите избираат и