.

.

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребро од искра, се вклопуваат во 2008 година- Volkswagen Jetta

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребро од искра, се вклопуваат во 2008 година- Volkswagen Jetta

DEN 5759.68

Од стока
Достапно.

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 15 x 6, 38мм, 5 портпари, 5 лаг, шема на завртки од 100мм, сите насликани сребро од искра. Тоа одговара на вашата 2008-2009 Volkswagen Jetta. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 15 x 6 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребро од искра, одговара на 2008-2009 Volkswagen Jetta 15 x 6, 38mm Offset, 5 портпари, 5 LUG, 100 mm Bolt Model, сите насликани сребрени искри, изработени од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Fits Select : 2009 Volkswagen Jetta 2008 Volkswagen GLI 2010 Volkswagen Golf и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и