.

.

Зоела убавина слатки инспирации Двоен крем крем за тело 5. fl. Оз

Зоела убавина слатки инспирации Двоен крем крем за тело 5. fl. Оз

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Однесувајте се кон себе на кукла на препуштање со овој крем за миризливо тело на макарон. Збогатено со негување на слатко масло од бадем, какао и мед, ќе ја остави вашата кожа да се чувствува убаво мека, свиленкаста и мириса тотално неодолива. Зоела убавина слатки инспирации Двоен крем крем за тело 5,4 fl. Оз.

За производот

Купувачите избираат и