.

.

Пријатели женски графички мета со кратки ракави, големини xs-xxxl

Пријатели женски графички мета со кратки ракави, големини xs-xxxl

DEN 214.24

Од стока
Достапно.

Пивот. Бевме на пауза. Ако течно зборувате пријатели, ова е графичкото мета за вас. Фаворит на обожаватели, оваа маичка е забавен јазол на сите цитати што ги запознавме и ги сакаме. Оваа супер-комфор е направена во мека мешавина од памук и нуди опуштено вклопување. Мора да имате за секоја обожавателка. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички однапред. © Warner Media, сите права се задржани. Пријатели Графички мета за жени.

За производот

Купувачите избираат и