.

.

Време и време женски лента за глава и сет на опашка од вратоврска, 2 парчиња

Време и време женски лента за глава и сет на опашка од вратоврска, 2 парчиња

DEN 95.84

Од стока
Достапно.

Одликувајќи се со забавни нијанси и свежи отпечатоци, Time и Tru на опашката за коса и поставената лента за глава додава дека нешто дополнително на вашата секојдневна облека. Вклучува една опашка за коса и една лента за глава. Сет со 2 парчиња вклучува : опашка за коса и лента за глава. Еластична. Разновидни дизајни. 100% полиестер. Избришете чиста. Увезени. Опашка за коса и лента за глава поставени од време и TRU.

За производот

Купувачите избираат и