.

.

Дејзи Џонс & Си-Гроздобер Војник Поле Чикаго Машки Основни Краток Ракав Маица Тегет Медиум

Дејзи Џонс & Си-Гроздобер Војник Поле Чикаго Машки Основни Краток Ракав Маица Тегет Медиум

DEN 415.20

Од стока
Достапно.

Дејзи Џонс Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% Памук, 219% Полиестер. Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб. Машинско перење ладно со слични бои, сува ниска топлина.

За производот

Купувачите избираат и