.

.

Тексас Фармерки Дупки Панталони Еластични Уништени Шорцеви Искинати Хеланки Ниски Жени Плус Големина Панталони

Тексас Фармерки Дупки Панталони Еластични Уништени Шорцеви Искинати Хеланки Ниски Жени Плус Големина Панталони

DEN 383.84

Од стока
Достапно.

Тип На Шема : Печате2. со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн.Декорација : Должина Без Панталони : Целосна Должина3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Пол : Жени Повод : Случајнисезона : Autumn Material : Polyester1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењестил : Мода, Каузалностшто добивате : 1пц Женска табела за Панталони : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА британија : 8 Еу : 34 Половината : 72cm/28.35" : 92cm/36.22" Должина : 51cm/20.08"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА британија : 10 Еу : 36 Половината : 76cm/29.92" : 96cm/37.80" Должина : 52cm/20.47"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА британија : 12 Еу : 38 Половината : 80см/31.50" : 100см/39.37" должина : 53см/20.87"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 ПОЛОВИНАТА : 84СМ/33.07" : 104см/40.94" должина : 54см/21.26"Големина : xxl сад : 12 велика британија : 16 Еу : 42 ПОЛОВИНАТА : 88см/34.65" : 108см/42.52" Должина : 55см/21.65"големина : хххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 половината : 92см/36.22" : 112СМ/44.09" должина : 56см/22.05" тип на шема : печати 2хл панталони постари панталони за жени. 1.It Изработен Е Од Висококвалитетни Материјали, доволно издржлив за Секојдневно Носење Костум За Женски Панталони Од Јога Панталони. Должина На панталони : Дебели Долги Хеланки Со Целосна Должина За Жени плус Руно. Материјал : Панталони Од Полиестер плус Пижами За Жени Зимска Облека За Жени Со Плус Големина. Сезона : Есенски Женски Панталони Големина 2х Стан 9 Панталони.

За производот

Купувачите избираат и