.

.

Млкидк Хавајски Фустан За Жени Лето Лежерно Цветно Сарафан Шпагети Ремен Екипажот Вратот Без Ракави Бохо Плажа Прикривање Мини Фустан

Млкидк Хавајски Фустан За Жени Лето Лежерно Цветно Сарафан Шпагети Ремен Екипажот Вратот Без Ракави Бохо Плажа Прикривање Мини

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Сарафаните за жени се меки и лесни.04"големина : ххл Биста : 110см/43.Големина : XS Биста : 88cm/34.Исто така, сарафанот е толку дише и свиленкасто-мазен.Сарафаните за жени 2023 се толку уникатни. летните фустани за жени се изработени од мека вискоза и полиестерска ткаенина.28"Големина : S Биста : 92cm/36.39" должина : 93cm/36. Можете да го направите тоа сами или да му дадете на овој женски фустан како подарок на вашата девојка/пријател/соученик/мајка/сестра/баба фит : одговара на големината карактеристики : овој женски фустан е отпечатен со цветна графика .65"Големина : XL биста : 104см/40.86"Големина : M Биста : 96cm/37.97" должина : 94cm/37.43"Големина : Хххл биста : 116см/45. Овој фустан можете да го користите како задолжителен врв за секојдневие .

За производот

Купувачите избираат и