.

.

богатство џек џ покер налепница круг ѕид куфер лаптоп етикета браник

богатство џек џ покер налепница круг ѕид куфер лаптоп етикета браник

DEN 367.84

Од стока
Достапно.

Големина : дијаметар 10см (4инч) има 0,2 см (0,08 инчи) бел раб околу налепниците класификација : Налепници Карактеристика : - дизајн Во Форма На Круг.- квалитетни винилни материјали : отпорни на влага, отпорни на притисок и анти-масло.- Сјајна и елегантна површина : лесна за чистење и гребење, отпорна на нечистотија и вода .- Продадени 8 парчиња во собата .- Совршено се применуваат на поголемиот дел од рамни површини, како што се метал, ѕид, стакло, возила, мотоцикли, за создавање на вашиот уникатен стил декорација. - Добра употреба во лаптоп, куфер, тетратка или датотеки за додавање специјални и нови функции. Материјал : квалитетен винил материјал количина на пакет : 8 х налепници овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. богатство џек џ покер налепница тркалезна ѕид куфер лаптоп етикета браник.

За производот

Купувачите избираат и