.

.

Мармонт Хил Најблискиот изглед Сликарство печатење на завиткано платно

Мармонт Хил Најблискиот изглед Сликарство печатење на завиткано платно

DEN 768.00

Од стока
Достапно.

Ова „најблизок изглед“ на сликарството на завитканото платно е печатење на ликовно платно од колективот на уметноста на Мармонт Хил. Мармонт Хил е колектив на уметници - предводен од Парвез Таџ кој делува како креативен директор. Заедно создаваме оригинални уметнички дела кои се отпечатени на најразлични материјали како што се алуминиум, платно, огледало и обновено дрво. Колективот е инспириран од луѓе, места и работи. Секое парче со ограничено издание е рачно изработено со loveубов и грижа. Мармонт Хил „Најблизок изглед“ Сликарство за печатење на завиткано платно : ликовно платно печатење од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Професионално се протегаше рака. Галерија завиткана во одржливо, невородно дрво. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

За производот

Купувачите избираат и