.

.

Нема граници со високиот издигнување на шорцевите на помладиот

Нема граници со високиот издигнување на шорцевите на помладиот

DEN 305.60

Од стока
Достапно.

Без граници со високи шорцеви за повлекување за јуниори не се толку удобни и разноврсни, ќе ги сакате во секоја боја. Изработени во мека плетена за опуштено вклопување, тие имаат ласкава висока половината со прилагодливо влечење за прилагодено вклопување. Носете ги со дуксери, резервоари или маички, за да легнете наоколу, да работите надвор или да се дружите со пријателите. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : Висок пораст; хитови на врвот на бутот. Затворање : Повлечете со еластично затворање на влечење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Прилагодлива половината за влечење. Јуниори со висок пораст на шорцеви од без граници.

За производот

Купувачите избираат и