.

.

Без граници на француски териски шорцеви на Јуниорс, 2-пакет

Без граници на француски териски шорцеви на Јуниорс, 2-пакет

DEN 239.84

Од стока
Достапно.

Повлечете чиста удобност без симпатични француски шорцеви на територите на границите. Совршено за лежење, трчање на работи или дури и салата. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. 2-PK вклучува : 2 пара шорцеви. Приближно. ИНСЕАМ : 2.5 ". Опуштено вклопување. Повлечете стилизирање со влечење.

За производот

Купувачите избираат и