.

.

Епл Ајфон Про Оклоп Случаи Во Црно

Епл Ајфон Про Оклоп Случаи Во Црно

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Епл iphone 11 про оклоп случаи. Надворешната тврда обвивка на КОМПЈУТЕРОТ и внатрешниот мек слој НА ТПУ му даваат на вашиот телефон двојна заштита од каков било случаен судир и пад. Овој висок квалитет, уникатен оклоп случаи, исто така, нуди Вградени со standономски магнетни удар штанд ви овозможува да ја видите вашата phoe хоризонтално во удобност и лесно да се соберат на вашиот телефон во случај прецизни исечоци за сите порти, копчиња и звучници, издржливи, безбедни и нетоксичност. Конкретниот производ понатаму има лесен и тенок дизајн, нема да зазема премногу простор. Ова apple iphone 11 про оклоп случаи во црно е голем оклоп случаи, заштитни опфаќа точка по намалена цена под 1 10 не смееш да пропуштиш. Оваа ставка е сосема нова, неотворена и запечатена во нејзината оригинална фабричка кутија. Неговите димензии се 0,60 х 0,00 х 3,50 инчи и тежи 2,30 фунти. Ова apple iphone 11 про оклоп случаи во црно е оклоп случаи точка од нашите заштитни корици колекции која доаѓа со целосна гаранција задоволство. - Надворешната тврда обвивка на КОМПЈУТЕРОТ и внатрешниот мек слој НА ТПУ му даваат на вашиот телефон двојна заштита од каков било случаен судир и пад. - Вграден со standономски магнетен штанд за удар ви овозможува да ја гледате вашата фоа хоризонтално во удобност. - Лесно да го соберете телефонот во куќиштето прецизни исечоци за сите порти, копчиња и звучници, издржлива, безбедна и нетоксичност. - Лесен и тенок дизајн, нема да зазема премногу простор.

За производот

Купувачите избираат и