.

.

Комплет Висококвалитетни Извртени Метални Загатки

Комплет Висококвалитетни Извртени Метални Загатки

DEN 1197.60

Од стока
Достапно.

Димензии на производот 6 Х 5 Х 0,5 инчи-Комплет од 8 висококвалитетни извртени метални загатки За секого-Совршени Како забавен подарок за време на празниците или родендените! - Ќе ве држи окупирани со часови обидувајќи се да ги решите-Исходот е неизмерно наградувачки и задоволувачки! Комплет од 8 Висококвалитетни Извртени Метални Загатки.

За производот

Купувачите избираат и