.

.

Девојка Женска Љубов Лифтот БЕЗЖИЧЕН Нуркање Склекови Градник Стил ДМ1192

Девојка Женска Љубов Лифтот БЕЗЖИЧЕН Нуркање Склекови Градник Стил ДМ1192

DEN 287.84

Од стока
Достапно.

Безжичниот дизајн на склекови обезбедува удобно притискање додека нео-плетената изработка обезбедува назад и странично измазнување! Дизајниран со нурнувачки фронт за деколте со низок крој. Безжичниот дизајн на склекови обезбедува удобно подигнување. Нео-Плетената изработка обезбедува назад и странично измазнување. Нурнете напред за деколте со низок крој. Конвертибилни ремени за разновидност на гардероба - традиционални, вкрстени и оглавници. Материјал За Ткаенина : . Земја На Потекло : Индонезија.

За производот

Купувачите избираат и